خانه / اغذیه و مراکز خرید / رستوران و تالار پذیرایی / رستوران علی بابا در ارومیه
New Page 1

رستوران علی بابا در ارومیه
رستوران علی بابا در ارومیه

رستوران علی بابا در ارومیه

رستوران علی بابا در ارومیه

 

ارومیه، ابتدای جاده بند، بعد از گلشهر ۲ 04433432277

 

بزرگترین مرجع مشاغل ارومیه

مجله گردشگری ارومیه

رستوران مخصوص زنان در ارومیه

 

بانک اطلاعات تجاري شهر ارومیه

بانک اطلاعات تجاري شهر ارومیه در قالب پايگاه اينترنتي ارومیه بوک در سال ۹۲ آغاز به کار کرد ، هدف از ايجاد اين پايگاه ، دسترسي بازديد کنندگان به يک بانک جامع اطلاعاتي از آگهي هاي در شهر ارومیه مي باشد .

استقبال شما از نخستين بانک اطلاعات تجاری شهر ارومیه ، ما را بر آن داشت که در دو فاز مجزا در سالهاي ۹۶ و ۹۷ ، سايت ارومیه را توسعه دهد و امکانات متنوعي جهت بهينه شدن نتايج جستجو ، افزايش رکوردهاي بانک اطلاعاتي و طراحي ظاهر کاربر پسند به اين پايگاه اضافه نمايد .

امکان جستجو در محدوده ي خاص ، جستجو بر حسب نوع فعاليت و يا نام آگهي و نمايش نتايج به صورت تصويري و متني با اطلاعات کامل در بين هزاران رکورد اطلاعاتي از مزاياي اصلي سايت ارومیه بوک مي باشد

تبلیغات اینترنتی:

در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه ‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

برچسب ها,,بهترین رستوران ارومیه,,بهترین رستوران اورمیه,

,آدرس رستوران علی بابا ارومیه,,منو رستوران علی بابا ارومیه,,بهترین رستورانهای ارومیه,

,شماره ی رستوران علی بابا ارومیه,

رستوران علی بابا کجاست,,رستوران علی بابا کجاس,,جاده بند,

,رستوران های بند

دیدگاهتان را بنویسید