خانه / خانه و آشپزخانه / مبل فروشی / مبلمان پارلاق ارومیه به مدیریت آذرمی
New Page 1

مبلمان پارلاق ارومیه به مدیریت آذرمی

مبلمان پارلاق ارومیه به مدیریت آذرمی

  • راههای ارتباطی  
  • نقشه و مسیر یابی
  • ساعات کاری
  • گالری تصاویر

 

 آگهی دهنده/مدیر : 

شماره تماس :  

موبایل : ——ت

آدرس: ارومیه

اینستاگرام: https://www.instagram.com/parlaghfurniture/

 

 

همه روزه از ۸ صبح تا ۱۲ شب

 

بعدی قبل

تبلیغات در ارومیه
تبلیغات در ارومیه
تبلیغات در ارومیه
تبلیغات در ارومیه
بعدی قبل

 

—————–

 

توضیحات

مبلمان پارلاق ارومیه به مدیریت آذرمی

آقاي حميد آذرمي بنيانگذار شرکت پارلاق از سال ۱۳۴۴ با کوشش مستمر و جستجوی بی وقفه به ايجاد يک نهاد صنعتی پرداخت و توانست با ترکيب دانش و تجربه کسب شده از کار و تدريس رشته درودگري در هنرستانهاي ارومیه و استعدادهاي بالقوه و ذاتي بخش عمده ای از نيازهاي جامعه را با توليد تامين کند و در طي اين مسير پنجاه ساله موفقيتها و تنگناهايي را تجربه کرد که حاصل آن امروز تبديل به شرکت پارلاق ، توليد کننده مبلمان منزل و اداري گشته است.
شرکت پارلاق در سال ۱۳۴۴ توسط آقاي حميد آذرمي مدير عامل شرکت در کارگاهي واقع در خيابان امام ارومیه فعاليت خود را به عنوان تولید کننده محصولات چوبي آغاز کرد و در سال ۱۳۶۰ به ثبت رسید و در محل فعلي خود (واقع در بلوار فرودگاه ارومیه) استقرار يافت و روش صنعتی را جايگزين روش سنتی نمود.

 

 

****

 

اگر شما صاحب این کسب و کار هستید و اطلاعاتتان اشتباهی درج شده است اطلاعات این آگهی از منابع و مراجع مختلف گردآوری شده و به منظور راهنمایی و اطلاع رسانی به شهروندان عزیز میباشد، و هیچگونه ارزش قانونی دیگری ندارد. همچنین ممکن است بدون هماهنگی با صاحب آگهی درج شده باشد، اگر شما صاحب این آگهی هستید میتوانید آنرا ویرایش یا حذف کنید.
بعدی قبل
بعدی قبل

کلمات کلیدی :

ارومیه,مبلمان پارلاق,آدرس مبلمان پارلاق,تلفن مبلمان پارلاق,سایت مبلمان پارلاق,بهترین مبلمان ارومیه مبلمان پارلاق,اینستاگرام مبلمان پارلاق,مبلمان پارلاق کجاست,تولیدی مبلمان پارلاق,تولیدی مبلمان در ارومی مبلمان پارلاق,مبل در ارومیه,مبلمان ارومیه,بهتیرن مبلمان ارومیه,تولیدی مبل ارومیه,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,

,,

لینکهای مفید:

مجله گردشگری ارومیه(جامعترین سایت گردشگری در ارومیه و شمالغرب معرفی بهترینهای ارومیه و شمال غرب)

سایت پزشکان ارومیه( جامعترین مرجع پزشکان ارومیه و شمال غرب کشور)

بزرگترین مرجع مشاغل ارومیه( بزرگترین و جامعترین و پربازدیترین سایت مشاغل ارومیه و شمال غرب کشور)

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن ۰۹۱۹۷۴۴۴۸۱  و یا ایمیل آدرس TAHSIN2012@GMAUL.COM تماس حاصل فرمائید.

با تشکر
تیم پشتیبانی وبسایت ارومیه بوک